Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

gaziosmanpaşada pasta malzemeleri bebek şekerlerigaziosmanpaşada pasta malzemeleri bebek şekerleri ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde gaziosmanpaşada pasta malzemeleri bebek şekerleri ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

pasta dekorasyon malzemeleri, antalyada ücretsiz kurslar. gaziosmanpaşa bebek şekerleri, hamur işi süslemeleri. kişiye özel takvim yapma, doğum pastaları günü süslemeleri nasıl yapılır. yetişkinler için en ucuz pasta çeşitleri, resimli pastalar fiyatları. sakarya da vans satan bir yer, evde şeker hamurundan pasta yapımı.

sevgiliye yapılan doğum günü pastaları , eskişehir evde nikah şekeri işi , eskişehirde evde doğum günü pastası yapanlar , diş buğdayı süsleri bursa , butik pasta evi ve atölyesi istanbul , pasta teknikleri , ankara kızılayda pasta malzemeleri satan yerler , pasta yapımı eğitimi Rize , çikolata yapım , sakaryada kurabiye ve pasta kursu ,