Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

iki katlı pasta yapımıiki katlı pasta yapımı ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde iki katlı pasta yapımı ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

ankara kızılay pasta yapımı, doğum günü pastaları fiyatları denizli. şeker hamuru malzemeleri kadıköy, niş yapan yerler bursa. süslemeler dersi anaokulu, kartal pasta tasarım kursalrı. nişan pastası modelleri, kartal pasta tasarım kursları. balıkesirde pasta malzemeleri satan yerler, makaron kursu fırsat.

34 yas icin dogum gunu pastasi , çocuklar icin el yapımı takvim , nişantaşı butık pasta kursu , evde çikolata yapimi , evde bebek süslemeleri yapımı , evde yaş pasta süsleme teknikleri , bebek sekerleri diş bugdayı , bebek şekeri malzemeleri antalya toptan , yemek kursları istanbul anadolu yakası , butik pasta malzemeleri trabzon ,