Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

istanbul avrupa yakası yemek ve pastacılık kursuistanbul avrupa yakası yemek ve pastacılık kursu ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde istanbul avrupa yakası yemek ve pastacılık kursu ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

pasta kursları trabzon, istanbul%27da çikolata kursları fiyatları. truffle buketi, muğlada şekerleme satan yerler. kocaeli butik pasta kursu, anadolu yakası yemk kursları. pastacılık okulu ve ücretleri, el%2Byapımı%2Bçikolata%2Bkadıköy. fatihte yemek kursu, pasta kursu fatih.

çikolata sepeti yapımı , doğum günü pastaları ve malz nereden alınır , en eski beyoğlu çikolatası , uygun fiyata evde bebek şekeri tasarımı , kurabiye eğitimi avrupa yakası , ankara butik çikolata pastacılık , pasta yapma teknigi nelerdir , balıkesirde şeker hamuru nerede bulunur , sevgiliye yapılacak kurabiye tarifleri , doğum günü pasta süsleme teknikleri ,