Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

izmir pastane malzemeleriizmir pastane malzemeleri ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde izmir pastane malzemeleri ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

elyapımı takvım, doğum günü pastası yazıları çocuk için. trabzonsporlu doğum günü pasta, çocuklar için kalıpla kurabiye tarifleri. beşiktaş doğum günü pastası, bursadadogumgunu kutlanacak hesapli yerler. bursadadogumgunu kutlanacak yerler, pasta üzerine bilgu. özel doğum günü pastası izmit, kurabiye kalıpları ankara.

bebek yemekleri üzerine kurslar , pasta malzemesi izmir , en iyi hamur şekeri nerede var , Sultangazi kursları , istanbul avrupa yakası çikolata eğitimleri , takvimin yapımı ile ilgili bilgiler , seker hamuru atasehir , eskişehir nikah kurabiyesi fiyatları , ist avrupa yakası kurabiye kursları , mutfak e ,