Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

izmirde parti malzemeleri satan yerlerizmirde parti malzemeleri satan yerler ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde izmirde parti malzemeleri satan yerler ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

izmitte bebek şekerleme yapmak istiyorum, şeker hamuru öğreten kurslar izmit. istanbuldaki yemek ve pasta yapma kursları, bursa pasta yapımı kursu. söz çikolatası süsleme, çocuklar için kalıplarda çikolata yapımı. istanbulda pasta kursları, nişantaşı çikolata sı tarifi. şeker hamurundan kurabiye satışından para kazanma, çikolatanın üretiminde hangi meslekler vardır.

sevgiliye pasta , yaş pasta mesajları , bjk pasta yapımı , bebek kurabiyesi yapan yerler antalya , kurabiye kursu izmir , niğde atölye , şeker kaplama pasta fiyatları izmir , süslü 2013 takvimi , izmirde dil kursu , sekersugar ,