Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

kızılayda şeker hamuru satan yer varmıkızılayda şeker hamuru satan yer varmı ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde kızılayda şeker hamuru satan yer varmı ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

çocuklar için çikolata kursu istanbul, doğum günü çikolataları. malatya diş şekeri, evden pasta satışı. adana da yemek kursu%2C, avcilarda bebek şekeri satan. ismek pastacılık, yasgunu kurabiye pastanesi bakirkoy. bebek süs malzemeleri, edirne butik pasta kursu.

sakarya pastacılık kursları , kadıköyde yemek kursları , şeker hamuru nerde satılır zeytinburnu , kutlamalar için buton yaşpasta modelleri , pratik akşam pastaları , süslü çikolata tarifi , makaron ankara , Ataşehir çikolata kursu fiyatları , ankarada ücretsiz kurslar , sevgiliye özel doğum günü pasta tarifleri ,