Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

kocaeli özel pasta yapım yerlerikocaeli özel pasta yapım yerleri ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde kocaeli özel pasta yapım yerleri ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

çikolata sepeti süsleme, çocuklarla cupcake kursu. motivasyon kursu fiyatlar, cupcake kursu caddebostan minikler için. mesajlı çikolata, pasta yapımı kursu fırsat. düzce pasta yapımı kursları, özel pasta kursları mersin . pasta süsleme kursları denizli, butik çikolata kursu ankara.

çikolata yapımı kursu ücretleri Tokat , manisadaki pasta yapımı ile ilgili kurslar , bebek için kurabiye yapımı ve süslemesi , sevgiliye pasta yapanlar , fulya kurabiye kursu , istanbul bağcılar pasta kursları , macaron evde yapımı , sepet süsleme malzemeleri , güzel bebek şekeri yazıları , evde nikah şekeri işi veren yerler ,