Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

küçükçekmece pasta malzemeleriküçükçekmece pasta malzemeleri ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde küçükçekmece pasta malzemeleri ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

pasta sipariş istanbul, edirnede yemek kursu. cakepops eğitimi atölye ful, beylikdüzu aşçılık kursu. mersin 2013 aşçılık kursları, bursa pasta yapan yerler. pasta yapımı kursları edirne, makaron izmir sipariş. izmirde makaron satan erler, evde yapılan pastalar.

İstanbul%27da şeker fiyatı , izmir çikolata ve pasta kursları fiyat zaman , cupcake siparişi ısparta , pasta yapma aleti fiyatı , evde yapilabilen kurabiye , kurabiye bebek kursları ankara fiyatları , pasta tasarım afyon , marketlerde satılan şeker hamuru , şeker hamur figürleri nerede satılıyor , çocuklar için sepet yapımı ,