Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

kurabiye çikolata ile nasıl süslenirkurabiye çikolata ile nasıl süslenir ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde kurabiye çikolata ile nasıl süslenir ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

bebek doğum günü hediyelikleri yapımı, istanbul avrupa yakası pastacılık kursları. pastacılık kursları mersin, pastacılığa kursu gaziantep. şeker hamurlu pasta yapımı yabancı sitelerde, sevgiliye ev yapımı pasta çikolata. dolgulu çikolata yapımı, çikolata bebek yapımı. yemek kursları istanbul anadolu yakası, çanakkalede doğum günü malzemesi satan yerler.

doğum günü yapılacak mekanlar ankara , KARTALDA MEVLİT ŞEKERİ YAPAN YERLER , çikolata kursu Iğdır , eşime doğum günü süsleri , sevgiliye özel özel yemek , bağcılar bebek şeker kutusu , edirne kurslar , mutfak kursları mecidiyeköy , istanbul çikolata iş ilanları , cup cake eskişehir ,