Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

nikah şekeri yapımı kurslarınikah şekeri yapımı kursları ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde nikah şekeri yapımı kursları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

şeker hamuru bursa, evde ne yapip satayim. pasta süsü yapılışı, malatya yemek kursu. izmit butik pastalar, aşçılık eğitimi veren yerler hatay. bahçelievler kurabiye toptancı, şeker hamuruyla kurabiye süsleme. ankarada şeker hamuru nerede satılır, süs hamurları.

Beyoğlu kursu , facebook pasta yapılan yerler sayfa , anadolu yakası kurabiye kurslatı , özel pasta yapımı sakarya , 11 yaş erkekler için en güzel doğum günü , ucuzbebeksekeri.net , dogum gunu pastası suslemesı nasıl yapılır , evde söz çikolatası nasıl süslenir , parti tasarımı kursu , çikollata üstüne bebek figürü nereden alınır ,