Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

pasta süsleme malzemeleri nereden alınırpasta süsleme malzemeleri nereden alınır ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde pasta süsleme malzemeleri nereden alınır ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

çikolata yapma kursu istanbul kadıköy, aşçılık kursu ankara hobi. denizlide pasta kurdsu, cupcake sipariş eskisehir. fotoğraflı çikolatalar eskişehir, el yapimi cupkek siparisi eskisehir. ankara özel yapım pasta, çikolata yapma kursu ataşehir. ev yapımı yaş pasta süslemesi, bebek sekeri yabanci siteler.

izmirdeki yemek kursları , samsun kurabiye kursları , ankara derya şeker , kurabiye ve pasta yapımı kursu ankara , 2013 kurabiye , bursadaki yemek yapma kursları , pastacılık kursları istanbul avrupa yakası , pastacılık malzemeleri ıspartada nerede satılır , pastacılık kursu fiyatları Fatih , hobi kursları avrupa yakası 2013 ,