Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

pasta üzerine doğum günü sözü sevgiliyepasta üzerine doğum günü sözü sevgiliye ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde pasta üzerine doğum günü sözü sevgiliye ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

ankara şeker hamuru kurabiye, şekilli çikolatalar kaç tl. samsun doğum günü süsleri, doğum günü pastalarının üstüne yazılan yazılar. anneye doğum günü mesajları, sevgilinin doğum günü pastasına ne yazılır. pastaya yazılan sözler, evde nikah şekeri yaptıran yerler mersin. doğum günü bursa pastaları fiyatları, diş şekerleri.

el yapımı doğumgünü kurab , diş malzemeleri sanayi gaziantep , çocuk şeker hamuru pasta video , nişan pasta yazilari , m akarna fiyat 2013 , pastane kursları bursa , pasta kursu ücretleri Aydın , Beykoz pastacılık kursu fiyatları , kurabiye kursu kocaeli , butik kurabiye kursu istanbul ,