Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

pasta üzerine komik yazılarpasta üzerine komik yazılar ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde pasta üzerine komik yazılar ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

doğum günü mesajları 2013, süsleme şekeri satan yerler. 1 yaş doğum günü süsleri yapımı, istanbulda yapılan pasta. doğum günü pastasına yazılan komik sözler, üzerine yazı yazılmış pasta. 1 yaş bebek şekerler üzerine yazılan yazılar, butik pasta malzemeleri ısparta. ordu da pasta süsleme kursları, çanakkaledeki pastanelerdeki şeker hamurundan yapılan ürünler.

aydında şeker hamurlu ürünler , pastacılık Beşiktaş , osmanlı mutfağı kursu , el yapımı doğum günü pastası tarifleri , kastamonu çikolata , kurabiyeli pasta , çikolatalı kale pastanın , çocuklara çikolata yapımını anlatmak , ankara cupcake , istanbulda nikah bebek şekeri kursu ,