Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

pasta yapım kursu izmirpasta yapım kursu izmir ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde pasta yapım kursu izmir ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

çikolata atölyesi tekirdağ, bebekle ilgili malzemeler. avcılar belediyesi%27nin pasta kursları, tekirdağda çikolata atölyesi. şeker hamuru satan marketler, eski izmirde pastacı kurslarının numaraları. pasta ve yemek kursu açılacak, şeker hamuru pasta kursu istanbul. pasta malzemeleri satış, yaş pastanın serüveni.

Beşiktaş çikolata , pasta çeşitleri ve fiyatları malatya , sertifikali pasta kurslari , çikolatanın üstüne yazılabilecek sözler , çikolata eğitimi Çanakkale , eşe yapılacak doğum günü pastası şeker hamuru görselleri , bursada yemek kursu , bebek kurabiyesi yapım malzemeleri , isimli çikolatalar rize , yeni bebekler için evde yapılacak süsler ,