Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

pasta yapımı izlepasta yapımı izle ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde pasta yapımı izle ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

adapazarindaki kurabiye kurslari, çocuklar için pasta üstü yazılar. bursada doğum günü pastası yapan yerler, kurabiye ve pasta kurslari istanbul anadolu. bursa şeker hamurunda pasta, bebek şekeri yapımı için malzeme ankara. cupcake kurs fırsat, anadolu yakası nişan çikolatası. samsun yemek kursu, pasta fiyatları yozgat.

çikolatanın üstüne yazılacak küçük notlar , bursa özel çikolata , beşiktaşlı şeker hamuru , pastacılık kursu ankarabahçeli , pastane butik pasta adana , pasta yapımı kursu ücretleri Kars , pasta yapımı kursu ücretleri Kütahya , butik tasarım manisa , ısmek ısparta kursları 2013 , erkek çocuğu için evde şeker hamurun pasta ,