Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

pastacılık kursları anadolu yakasıpastacılık kursları anadolu yakası ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde pastacılık kursları anadolu yakası ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

samsun şeker hamuru satan , pasta malzemesi satan yerler antalya. eşim için doğum günü ev süslemelri, bursa pasta malzemeleri satış. evde takvim yap, söz çikolatası süslemesi hazırlanışı. macaron ankarada nerede satılır, izmir cikolata yapimi kursu. el yapımı takvim yap, nikah sepeti yapımı.

pastacılık antalya , kocaeli kurabiye kursu , pasta kursu ücretleri Amasya , ankara %2B doğum kurabiyeleri , diş buğdayı yaş pasta yapımı video , takvim yapmak için hangi malzemeler kullanılır , çikolatadan yapılan pasta dekorları , çikolata kursu Rize , ev için makarna makinesi nerede satılır ümraniye , sevgiliye yemek tarifleri ,