Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

resimli yaş pasta fiyatları ankararesimli yaş pasta fiyatları ankara ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde resimli yaş pasta fiyatları ankara ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

sevgılıye seker hamurlu dogum gunu pastaları, 11 yaş doğum günü. konya istanbu pastanesi siparis, kolay yapım doğum günü kartları. bağcılar bebek şeker kutusu, pasta kursu ve doğum günü kutlamasi. eskişehir kurabiye yapımı, bursada nikah seri yapımı. kurabiye kalipları nerede satılır, ankara ücretsiz pasta kursu.

ev yemekleri imalatı mutfak ürünleri , 1 yaş çoçukları doğum günü pastası yazıları , butik kurabiye kursu üsküdar , iş imkanı sağlayan kurslar , cupcake fiyatlari , evde yapılışı kolay kurabiye sevgiliye tarif , doğum gunu pastatası yazıları , pasta eğitimi Ağrı , pasta yapımı kursu Denizli , mersin çikolata ,