Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

samsundaki şeker hamurlu pasta yapanlarsamsundaki şeker hamurlu pasta yapanlar ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde samsundaki şeker hamurlu pasta yapanlar ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

sevgiliye özel yaş pasta tarifleri ve malzemeleri, el yapimi nişan sepeti. edirne de butik pasta, uygun pasta. toptan pasta çikolatası, el yapimi nişan sepeti malzemeleri. kurabiye kurs fırsatları, ankarada bebek şekeri satan mağazalar. bebek evde susleme nasil yaparim dogum icin, cupcake kurs fırsatları.

çikolatanın üstüne yazılabilecek sözler , pasta yapımı kursu Erzurum , en pratik yemek tarifi , atölyeler ve kurslar , istanbul anadolu yakası fabrikalar , afyonda mutfagım , pasta kurları , çikolata eğitimi , yaş pasta çikolata süslenir , şeker hamuru modelleme ekipmanları ,