Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

şeker hamurlu diş kurabiye fiyatlarışeker hamurlu diş kurabiye fiyatları ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde şeker hamurlu diş kurabiye fiyatları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

istanbul ucuz bebek eşyaları, dis kurabiyesi malzemeleri. çikolata yapım kursu ankara 2013, ankarada doğum günü kutlanacak en iyi yer. butik çikolata yapım kursu ankara 2013, ücretsiz ahçılık kursları. kütahyada pastacılık kursu, çocukla yapılacak hobiler. istanbul%27daki kurabiye firma, butik çikolata kursu ankara 2013.

ve üstüne çikolata , 5 yaş doğum günü kız pastası , pasta eğitimi Çankırı , şeker hamurundan çocuk yapımı video , çocuk kurabiyeleri adana , şeker hamuru yapımı , pastacılık kursu eskişehir , edirne kurabiyesi süslü , anadolu yakasında yemek kursu , çocuklara evde çikolata yapalım ,