Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

şeker hamurlu kurabiye fiyatlarışeker hamurlu kurabiye fiyatları ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde şeker hamurlu kurabiye fiyatları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

trabzon pasta, antepde pasta kurslarının yeri. %22eskişehir çocuk kursları%22, antep pasta kurslarınn başvuru yerleri. bursada pasta kursu, şeker hamuru kaplamalı pasta yapımı. kurabiye malzemeleri bakırköy, aşçılık ve pastacılık kursları adana. aşçılık ve pastacılık kursları maraş, nikah şekeri malzemeleri anadolu yakası.

ankarada kurslar 2013 , Adanada pasta kursu , mecidiyeköy deki pasta k , pasta yapım kursu antalya , çankırı pastacılık kursu , nikah şekeri malzemeleri anadolu yakası , ismek beylikdüzü pastacılık , samsunda parti malzemeleri satan yerler , cupcake süsleri satişi , ankara pasta yapım kursları 2013 ,