Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

şeker hamurlu pasta modelleri



şeker hamurlu pasta modelleri ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde şeker hamurlu pasta modelleri ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

trabzon da yemek kursu, atölye ful%E2%80%99de . kurabiye kursu istanbul avrupa, eskişehirde nikahşekeri satan yerler. doğum günü pasta üstü yazıları bebek için, sevgiliye yapılacak kurabiye tarifleri. pasta kurabiye malzemeleri satış pendik, güngörende pastacılık kurları. ankarada verilen ücretsiz eğitimler, kayseri pasta malzemeleri.

şeker hamuru ile pasta nasil süslenir , sertifika veren pasta kursları istanbul , sevgiliye özel doğum günü pasta tarifleri , manisa pastane malzemeleri , izmir funda pasta kursu , şeker hamuru pasta cupcake kursları , bebek çikolatası bursa pastahane , cupcake kursu ankara , diş pastası yapımı , çikolata kursu ücretleri Edirne ,