Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

şeker hamuru doğum günü pasta modellerişeker hamuru doğum günü pasta modelleri ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde şeker hamuru doğum günü pasta modelleri ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

şeker hamurundan kurabiye öğrenimi, ücretsiz ev yemekleri kursu. kurabiye süsleme eğitimi, istanbuldaki pasta kursları florya. evde süsleme yapıp satmak, beylikdüzünde pasta kursu. avcılardan hamur şekeri , şeker hamuru nerede bulunur. pasta süsleri satan yerler anadolu yakasında, çikolata süslemeleri.

atölye fuul , pasta okulları , doğum günü pastalarına yazılan yazılar , yemek ve pasta kursları tekirdağ , şeker hamuru satışı beşiktaş , cupcake üstüne süslemeler nasıl , pastacılık kursu ankarabahçeli , şeker yapma kursu , yemek pısırme teknıklerı kıtapları , el yapımı takvimler satın al ,