Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

şeker hamuru ile doğum günü pastasışeker hamuru ile doğum günü pastası ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde şeker hamuru ile doğum günü pastası ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

avcılar dogum gunu organizasyon yemekiyat, butik pastacılık kursları cankaya. butik pastacılık kursları cankaya ankara, pasta malzemeleri şişli. seker hamuru ıle modellı pastalar, trabzon yemek ve pasta kursları. trabzon atölye ful adresi, şeker hamurlu pasta modelleri face denızlı. yemek yapma kursu izmir, fatihte pastacılıkkursu.

atölyeful , profiterol süslemeleri , denizlide pasta malzemeleri nerede satılıyor , sevgiliye en özel hediyeler resimli kurabiyeler , ücretsiz yemek kursları adana 2013 , ankarada şekeri kalıbı satan yerler , kastamonuda pastacılık kursları , çikolata yapımı kursu ücretleri Niğde , osmanli mutfagi kurs , anneye pasta yazilari ,