Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

şeker hamuru nerelerde bulunurşeker hamuru nerelerde bulunur ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde şeker hamuru nerelerde bulunur ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

pasta malzemeleri kayseri, bebek şekerleri yapımı malzemeleri. pasta pişirme teknikleri varmı, şeker hamuru izmir. evde yapılan doğum günü pasta görselleri, pastacılık kursu izmit. avruoa yakasında özel doğum günü cupcake yapan yerler, en güzel yaş pastalar makaronlar. en güzel yaş pastalar makaronlar, çanakkale dogum günü süslemeleri.

çikolata kursu Ordu , pasta kursu Çorum , nikah şekeri yap sat , çanakkalede pasta süslemeleri satan , evde çikolatatan süs nasıl , pastamalzemesi satanyerler , erkek bebek dogum gunu pasta fiatlari , 50 kişilik pasta fiyatı , pasta dekor satan yerler kahramanmaraş , doğum şekerleri yazisi ,