Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

şeker hamuru satın al ankaraşeker hamuru satın al ankara ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde şeker hamuru satın al ankara ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

bağcılar pasta yapımı kursu, doğum günü pasta süsleme teknikleri. şeker hamuru ile kurabiye süsleme kursları ankara, samsun sanat malzemeleri. 3 katlı pasta nasıl yapılır, özel pastacılık kursları antalya. çikolatanın yapımında kullanılan malzemeler, diş buğdayı için kurabiye kalıbı nerede satılır. en çok yapılanyaş pastalar, doğum günü süsleri aydın.

mevlüt malzemeleri ankara , trabzon gastronomi kursu varmı , şeker kurabiyeler için gerekli malzeme ankarada nerden alınır , çikotolanın yapımında hangi meslek , butik pasta kursları eskişehir , denizlide pasta , şeker hamurlu kurabiye satan yerler adana , pasta malzemeleri mersin , bursa da dogum gunu yerleri , pastanin üzerine yazilan ilginç kutlama yazilari ,