Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

şeker hamurundan kurabiye modellerişeker hamurundan kurabiye modelleri ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde şeker hamurundan kurabiye modelleri ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

hoşgeldi%CC%87n bebek yazilariii, şekersiz çikolata yapımı. antalya sevgiliye özel kurabiyeler, şekilli pasta yapan yerler istanbul. resimli pasta yapan yerler istanbul, nikah şekeri süsleme gaziantep. macaron nerde satılır, mutfak tel cekmece malzemeleri. parti süsleri nasıl yapılır, tasarım pastalar bursa.

çikolata satın al , Arnavutköy kursları , hamurdan bebek yapımı , pasta yapimi kursu şehir firsat izmir , izmitte çikolata satılan yerler , pasta yapımı kursu ücretleri Trabzon , kişiye özel çikolata yapmı , bebekler için evde doğum günü süsleri , ATÖLYE FUL İZMİR , sevgiliye doğum günü pastası ev yapımı ,