Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

şeker hamurundan pasta modellerişeker hamurundan pasta modelleri ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde şeker hamurundan pasta modelleri ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

bursa profesyonel pasta kursu, bebek hoşgeldin yazıları. marketlerde seker hamuru, trabzonda aşçılık kursları. şeker hamuru satan marketler ankara, küçükçekmece ülker çikolata üretim ve adresleri. bebek şekeri konya, ücretsiz aşçılık kursları bursa. ev yapımı kolay kurabıye, balıkesir butik kurabiye.

istanbul 2013 ücretsiz , pasta ve kurabiye kursları istanbul nerede fıyatları , izmir de ev yap%c4%b1m%c4%b1 pasta , şeker hamuru nerelerde bulunur , şeker hamurlarıyla kurabiye yapım kursu samsun , şeker hamurlu pasta yapım kitabı , EVDE YAPILAN ÇOCUKLAR İÇİN YAŞ PASTA MODELLERİ , yaş pasta modelleri , pastacilik kursu ordu , ankara butik pastacilik malzemesi satan yerler ,