Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

şeker hamurundan pasta nasıl yapılırşeker hamurundan pasta nasıl yapılır ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde şeker hamurundan pasta nasıl yapılır ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

bebek satın al, pasta çeşitleri fiyatları. dogum günü kutlanacak yerler, izmir pastası tarifi. şeker hamuru malzemelri satanlar yalova, sevgılımın dogum gunune ustune yazı. ankarada parasız kurs, özel kurabiye yapma kursu. erkek bebek dogum gunu pasta fiatlari, cocuk kurabiye tarifleri.

evde bebek doğum günü süsü yapımı , doğumgünü süsleri el yapımı , resimli pastanın üzerine yazılan yazılar , yalovadaki butik pastsa yapımı kursları , kurabiye malzemeleri ankara , şeker hamurundan gemi yapımı , yemek pısırme teknıklerı kıtapları , bebek şekeri malzeme bursa , kurabiye tarifleri ful , pasta ve kurabiye satanlar ,