Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

şeker hamuruyla evde nişan kurabiyesi yapımışeker hamuruyla evde nişan kurabiyesi yapımı ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde şeker hamuruyla evde nişan kurabiyesi yapımı ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

doğum günü pasta sipariş anadolu yakası, telefon yapımı. şeker hamuru modelleme malzemeleri ankara satış, kurabiye sepeti satın al. ankarada şeker hamuru modelleme malzemeleri satan yerler, bjkli pasta fiyatı. giresunda pasta malzemeleri satan yer, istanbulda kurabiye. kocama doğum günü süsleri, takvim süsler.

bebek şekeri üzerine güzel yazı , hatay kurabiye siparişi , diş hediği süslemeleri , pasta yapma malzemeleri , şeker hamurundan pasta , pastacılık kursları muğla , aydında bebek çikolataları , çikolata üretimindeki meslekler , doğumgünü pastasının üzerine yapılan figürlerinin yapılışı , antalya sevgiliye özel kurabiyeler ,