Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

şeker kutusu nerden alabilirimşeker kutusu nerden alabilirim ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde şeker kutusu nerden alabilirim ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

fransız çikolata ve pasta, evde süslü doğum günü pastası nasıl yapılır. %22bursa%22 yemek kursları, bebek sekeri yapim malzemeleri satisi. izmit şeker hamuru kurabiye, mersin hilton pasta kurslar. yaş pasta tarıfleri resimli, pasta üzerine yazılan sözler komik. söz için özel yapım pastalar, pastane yaş pasta dekorları.

çocuklar için el yapımı süsler , mutfak eğitimi ankara , pasta yapımı kursu Aksaray , güngörende pasta malzemeleri , bursa çikolata yapma kursu , ücretsiz pastacılık kursları istanbul , pastane cupcake , çanakkalede butik pastacılık , online butik alışveriş , çikolata kursu ücretleri Şanlıurfa ,