Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

sevgiliye doğum günü pastasına ne yazılırsevgiliye doğum günü pastasına ne yazılır ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde sevgiliye doğum günü pastasına ne yazılır ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

bebek dişi için yapılan süsler, kişiye özel pasta tarifleri. bebek şekeri malzemeleri toptan satış, sevgiliyi doğum günü pastaları tarifi. diş buğdayı hoşgeldiniz yazısı, izmir bebek doğum malzemeleri. şeker hamurunu zonguldakta nereden alabilirim, sakarya pasta malzemesi satan yer. bebek şeker yapımı malzemeleri, photoshop dogum gunu.

çikolata yapımı kursu ücretleri İzmir , eskişehirde nikah şekeri yaptıran firmalar , ücretsiz yaş pasta kursları , yabancı siteden alınma bebek kurabiyeleri , ankarada bebek şekeri satan yerler , pasta imalatı , doğum günü pastası şekil ve yazıları , cikolata yapımı satısı , diyarbakır pastacılık kursları , çikolatadan pasta dekorları ,