Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

sevgiliye pasta yapan yerlersevgiliye pasta yapan yerler ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde sevgiliye pasta yapan yerler ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

ankarada pasta malzemeleri nerede satılır, pastacılık kursları bursa 2013. butik kurabiye kursları istanbul halkalı, ankaradaki aylik pastaçilik kurslari 2013. pasta kursları pendik, osmanlı mutfagı kursları. ankarada ücretsiz pastacılık kursu, antalyada ev yapımı çikulata yapımı kursu. trabzon da pasta yapımı kursu, antalyada pasta malzemeleri satan yerler.

şeker hamurundan kurabiye kursu mersin , çikolata eğitimi Bitlis , trabzon diş buğdayı parti ürünleri , marketlerde seker hamuru , diş buğdayı süsleri nerden alınır , bursa hilton pasta kursu , çikolata şeker satış noktaları , istanbul anadolu yakası pasta malzemeleri , adana bebek şekeri malzemeleri satan yerler , süs malzemeleri ,