Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

süslemelik kurabiyesüslemelik kurabiye ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde süslemelik kurabiye ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

özel pasta yapımı sakarya, profiterol kursu. çocuklarla cup cake kursu, mersinde çikolata ve pasta kursu. kahramanmaraşta pasta yapım kursları, cake plusatolye ful. çikolata yapım atolyesi, kurabiye kursu denizli. sevgiliye çikolata ankara, eskişehir pasta süsleme kursu.

tatlı kursları ankara , şeker hamuruyla cupcake yapımı , beylikdüzü nikah şekeri işi 2013 , bebeğim atölye ful , çocuklara atölye yaptiran yerler , çikolata yapımı kursu ücretleri Nevşehir , sevgiliye yapılacak en güzel pasta , sakarya şeker hamuru satan yer , çikolata yapımı kursu Erzurum , bursada çocuklara yönelik ücretsiz kurslar 2013 ,