Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

süsler soba fiyatlarısüsler soba fiyatları ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde süsler soba fiyatları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

bursa hobi kursları, düğün pastası fiyatları adıyaman. 22 şubat 2013 mutfağım, kurabiye malzemesi satan yerler. pastacılık malzemeleri pendik, şeker hamurlu pasta fiyatı. konyada farklı tasarımlar yapan pastaneler, 8 yaş doğum günü ev yapımı pastalar. bursada sertifikalı yemek kursları, 3 katlı dogum günü pastası.

çikolata yapımı kursu ücretleri Bitlis , antalya pasta fiyatları , osmanlı mutfağı profoyonel kursları , sakarya 2013 kursları , orijinal bebek şekerleri yapımı , bebek mevlüt şekerleri istanbul toptan satış , sevgiliye çikolatalı doğum günü pasta tarifleri , seker hamurlu dogum gunu pastasi tarifi , akşam yemeği için pratik tarifler , nişan çikolatası süslemeleri ,