Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

takvim yapımı görsellertakvim yapımı görseller ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde takvim yapımı görseller ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

bebeklere özel doğum günü pastası yazıları, söz için çikolata süsleme. çikolata süslemeli kurabiye tarifleri, ülker çikolata şifreleri 2013. izmir çikolata ve pasta kursları fiyat zaman, bebek şekeri yapım malzemeleri. ankara pasta kursu nerede, pasta yapanlar. özel pasta yapanlar, pratik yemek kursu ankara.

Beylikdüzü kursları , Zeytinburnu kursu , pasta yapımı eğitimi Mersin , Arnavutköy kursları , gaziantep bebek şekeri satılan yerler , kütahyada pastane malzemeleri , beylikdüzü yemek kursları , anadolu yakasinda yemek kurslari , adapazarı kurabiye kursu , profesyonel doğum günü kurabiye tarifleri ,