Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

takvim yapımıtakvim yapımı ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde takvim yapımı ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

kurabiye kursu kadıköy, figürlü pasta yapımı. sakaryada yemek ve pasta kursları, nişan için süslemeli kup kekler ve kurabiyeler. anaokulu el becerileri, maltepede pasta malzemeleri satan yerler. pasta hamuru fiyatı , pasta kursları gaziosmanpaşa. istanbul yemek kursları hakkında bilgi, bartın çikolata.

pasta yapımı kursu Çanakkale , çikolata yapımı kursu İstanbul , samsundaki iş ilanları pasta yapımı , çikolata kursu ücretleri Çankırı , uşak aşçılık kursu 2013 , kurabiye bebek kursları ankara fiyatları , cupcake yapımı kursu mecidiyeköy , Bahçelievler çikolata , evdeki malzemelerle tasarım , doğum günü süsleri ankarada nerede satılır ,