Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

trabzonlu pasta yapımıtrabzonlu pasta yapımı ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde trabzonlu pasta yapımı ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

bebek çikolatası yapmak, hamur yapan çocuklar. nikahşekerimalzemeleri.com, pastane yaşpasta süsleme teknikleri nişan pastası süslemesi. kurabiye satış fiyatları, şeker hamurundan sevgiliye pasta nasıl yapılır. ÇANAKKALE ŞEKER HAMURU SATAN YERLER, antalyada şeker hamuru satan yerler. şeker hamuruyla nişan pastası nasıl süslenir, butik kurabiye nişantaşı.

bursa çikolatacilari , çikolata yapımı kursu Mersin , makaron ankara , kurabiye ve cupcake satmak , past amalzemeleri , pasta yapımı kursu İstanbul , evde yapılan çocuk kurabiyeleri , diyarbakırda yemek ve pasta kursu , antalya çocuk doğum günü mekanları , ısparta pasta ve kurabiye kursu ,