Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

ücretsiz aşçılık kursları bursaücretsiz aşçılık kursları bursa ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde ücretsiz aşçılık kursları bursa ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

ev yapımı kolay kurabıye, balıkesir butik kurabiye. mersindeki nikah şekeri satan yerler, doğum günü pastası bursa. doğumgünü süsleri el yapımı, pasta 2katlı nişan modelleri. seker hamurlu soz kurabiyeleri satan siteleer, maltepede şeker hamuru. antalya doğum günü süsleri, bursada yemek kursları.

pastacılık kursları eskişehir , toptan bebek sekeri malzemeleri , pastane kursları bursa , nişantaşı çoçuklar ile ne yapılır , eskişehir pasta malzemeleri satan yerler , pasta kursu ücretleri Bingöl , doğum günü şekeri fiyatları , ankarada nisan dügün sekerlerinin malzemesinin satildigi yer , okul için takvim yapımı , bursa organizasyon şirketleri ,