Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

ucuz toptan satılan bebek bibloları adanaucuz toptan satılan bebek bibloları adana ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde ucuz toptan satılan bebek bibloları adana ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

trabzonda şeker hamuru satan yerler, antalyada butik pasta kursu 2013. el ile yapılmış süsler, antalyada bebek şekeri malzemeleri. doğum günü için yaş pasta yazıları, diş buğdayı pastası yapımı. butik pastacılık kursu trabzon, doğum günü pastası fiyatları. evde diş yapımı, kurabiye modelleri.

antalyada pasta kursu , samsun butik kurabiye kursu nerede , adapazarı sakaryada pasta ve yemek kursu , Küçükçekmece , 2 katlı pasta fiyatları , nevşehir de butik pasta kursu , hatay aşçılık kursları , izmirde pasta malzemesi satan yerler , cup cake eskişehir , şişli pasta ,