Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

ülker 2013 çikolata şifreleriülker 2013 çikolata şifreleri ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde ülker 2013 çikolata şifreleri ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

bayrampaşalının pasta yapma, yas pasta uzerine yazi. evde bebk süsleri, nikah şekeri kutusu fiyatları. m ile ilgili yemek, konya bayan siteleri. ankaradaki en ucuz pasta malzemeleri, cocuk el beçerileri. en güzel doğum günü pastaları, resimli pasta yaptırma ücreti.

çikolata sipariş ver , pasta eğitimi , yalovadaki butik pastsa yapımı kursları , toptan bebek şeker malzemeleri ankara , diş buğdayı parti malzemeleri , toptan bebek şekeri malzemeleri ankara , mecidiyeköy pasta atölyesi , şeker hamurlu kurabiye yapımı bebek kurabiyesi , çikolata yapımı kursu ücretleri Tokat , pasta suslerı satılan yerler istanbul ,