Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

van aşçılık kursuvan aşçılık kursu ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde van aşçılık kursu ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

osmanlı mutfağı profoyonel kursları, şeker hamuruyla pasta süsleme. yemek okulu%2B bakırköy, süslü pasta yapan yerler. pasta malzemeleri satan yerler sultangazi, osmanlı mutfağı profosyonel yemek kursları. pasta malzemeleri nerde satılır, doğum günü pastaları istanbul avrupa. pastanın üzerine yazılan kısa sözler, sevgiliye yapılacak farklı pastalar.

trabzon cupcake kurları , cocuklara resim kursu beykoz , ankarada şeker hamuru süsleme malzemeleri satan yer , anadolu yakasinda yemek kurslari , ev yapıma bebek şekeri%2C , kurabiyeler fırsatları , doğum günü için yapılabilecek kurabiye tarıfleri , çikolata yapımı kursu ücretleri Antalya , çanakkale pastacılık kursu nerede , takvim süsler ,