Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

yaş pasta modelleri ve fiyatlarıyaş pasta modelleri ve fiyatları ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde yaş pasta modelleri ve fiyatları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

eş için pasta üzerine yazılabilecek doğum günü mesajları, ücretsiz pastacılık kursu 2013. izmirde nişan çikolatası nerden, elazığ çikolata sepeti. pasta üzerine yazılan romantik yazılar, denizli çikolata doğum günü. iletişim aracı yapmak, 3 yaş doğum pasta yazıları. manisada yemek ve pasta kursleri, ismek kurabiye süsleme kursları.

doğum günü pastası üzeri yazıları , diş buğdayı kurabiye nerede satılır , çikolata sepeti fırsat , kocaeli şeker ve çikolata , pasta ve kurabiye malzemeleri nerede bulunur , evde nikah şekeri yaptıran yerler eskişehir , yemek kursu ısparta , ankarada en ucuz bebek şekeri yapan yerler , evde yapılan pastalar bursa , pendikte pastacılık kursu ,