Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

yazılı doğum günü pastalarıyazılı doğum günü pastaları ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde yazılı doğum günü pastaları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

doğum günü için takvim yaptırma, izmirde nişan. beylikdüzü şeker hamuru kursu, pratik doğumgünü yemekleri. anneye yapılacak pastalar, cikolata dan guller. anneye doğum günü pastasi sözleri, sevgiliye nasıl pasta yapılır. ucuz ve kaliteli nişan çikolatası, evde yapılacak süslemeler.

el yapımı doğum günü pasta tarifi , pasta kursları edirne , manisa şeker hamuru pasta yapımı , butik pasta kursu kayseri , özel günler için pasta süsleme sakarya , yemek kursu anadolu yakası fiyatları , Ataşehir çikolata kursu , şeker hamuru pasta kursu , pasta yapımı kursu ücretleri Kırşehir , yemek pişirme kursu konya ,