Ana Sayfa
üye girisi
Yeni Üye
sepet
visa master ssl

yemek yapma kursları bursayemek yapma kursları bursa ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ATÖLYE FUL Hakkında;

Hayalinizde canlandırdığınız nikah şekeri veya kurabiyeleri, düğün pastası veya doğum günü pastasını Atölye FUL ’a anlatıp gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Pastadan kurabiyeye her şey, kişiye özel ve sipariş üzerine yapıldığı için, hem taze, hem de çok lezzetlidir. Gıda ürünlerimizin hiç birinde katkı maddesi kullanılmaz. Bu doğrultuda 2010 yılında başlayan pasta tasarım serüveni, ürünleri tüm sevgisiyle yapan Ful Hoca'nın becerisi sayesinde kısa zamanda çok yol almıştır. Ful Hocamız 5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olarak başarısını bronz madalya ile taçlandırmıştır.

FUL ÖZOK Kimdir?

Ful Özok, 2010 yılında kurduğu Atölye FUL’u kısa sürede bilinen bir marka haline getirmiş, sanatçı yönünü pasta tasarımı ve mutfak atölyelerine yoğunlaştırarak bugüne kadar binlerce kursiyere eğitim vermiştir.

5-10 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılan 11.Uluslararası İstanbul Mutfak Günlerinde Süslü Kutlama Pastası dalında 3. olmuştur. Halen İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Eğer sitemizde yemek yapma kursları bursa ile ilgili detaylı bilgiye ulaşamadıysanız 0212 212 50 60 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

yemek pişirme ikon, kalıp çikolata tarifi. istanbul çocuk pastaları, istanbul avrupa yakası çikolata eğitimleri. anadolu yakası akşam pastacılık kursu, ankara pasta eğitim. pasta kurabiye kursları avrupa yakası, pasta kurabıye kursu adana. çikolata sipariş ver, ankarada kurabiye malzemeleri satan yerler.

psataneden cup kekler , şeker hamuru kursu istanbul , çikolata kursu ücretleri Aksaray , Esenler pastacılık kursu , adana da kurabiye kursu , pastacılık kursu Beşiktaş , samsun sanat malzemeleri , sevgiliye kurabiye yapmak , aşçılık ve pastacılık kursu adana , pasta kursları muğla ,